HARİTADA 12. EVİN ÖNEMİ

hülya 2

Haritada 12. Evin önemi tartışılmaz ve kesinlikle atlanmaması gereken önemli bir detaydır. 12. ev içsel şeytanımızın ve meleklerimizin ikamet ettiği içsel ambarımızdır. bu ev haritamızda görünmeyen, saklı gizli, üstü örtülü, bilinmeyen vizyonumuzu, bilinçaltı tortularımızı, ruhsal yaralarımızı, hayal kırıklıklarımızı, sakladığımız yüzümüzü simgeler. Buranın ana temasında göremediğimiz ve göstermek istemediğimiz yanlarımızın neyle ilintili olduğunu, aslında neden böyle davrandığımızı anlamamıza katkı sağlamasıdır. Burada yapılacak iyi ve detaylı bir analiz ile bireyin bilinçaltı kodları yeniden programlanabilir ve kişiye şifa almasını sağlayabiliriz. 12. Ev Bireyin geçmiş yaşamından karmalarını, doğum öncesi anne karnında aldığı etkiyi ve erken çocukluk dönemde yaşadığı travmalar hakkında bize önemli bilgiler verebilir.

hülya 3

Geçmiş yaşamla bağlantılı meseleler dışında, 12. Evin düzeni, kişinin çocukluğu üzerinde önemli ve büyük etkiler yaratması da mümkündür. Erken çocukluk döneminde derinlere yerleşmiş ve kişiye hala bilinçdışından etkileyen bir gerginliğe neden olmaktadır. Aynı zamanda ana rahmindeki, yaşamı da yansıtabilir. Kişinin doğum öncesi aldığı enerji boyutu, dünya üzerinde ilk algıyı ve anne deneyimlerinin etkilerini taşımasına sebebiyet verebilir. Örnek kişinin 12. Evine yerleşen bir Satürn, hamilelik döneminde annenin yaşadığı korkuları ve endişeleri göstermektedir ve kişi kendisini bu hayatta geri çekmeye ya da kendisine endişeler yaratmaya meyilli olması anlamına gelmektedir.

Geçmiş yaşamda çözümlenmemiş konular, karmalar ve erken çocukluk dönemi hakkında bilgi almak için, ufuk çizgisine yerleşen burç, 12. evin burcu ve yöneticisi, eğer varsa sıkıştırılmış burç ve 12. eve yerleşen gezegenler hem karmanın hem de erken çocukluk dönemi hakkında bilgiler verebilir. Bireyin geçmiş hayatında çözümleyemediği konuları analiz ederken ay düğümlerini de ilave ederek birlikte yorumlamak gereklidir.  Aynı zamanda 4 evin burcuna ve buraya yerleşen gezegenlerin 12. evle bağlantılı olup olmadığına bakmak gerekmektedir. 12. ev ile bağlantılı olduğunda, yani 12. evin yöneticisi 4 evdeyse veya 4. evin yöneticisi 12. Evdeyse, konunun detayına ve asli bağlantının kaynağına inebiliriz.  Ayrıca 12 ev ile 4. ev bir açıyla bağlantılıysa bunu birlikte yorumlamak, kişinin karması, erken çocukluğu veya ruhsal durumu hakkında bilgiyi detaylandırmaya olanak sağlar.

hülya dört

Sisli, puslu doğasıyla gizemli bu ev, gerçekleri görmekten bizi uzaklaştırabilir bir yapıya sahiptir. Kişinin rüya ve hayal arasında gidip geldiği, yoğun duygusal karmaşalar yaşadığı, reaksiyonlarını nasıl ve ne şekilde açığa çıkartacağını bilinçsiz yaşadığı bir yerdir

Oldukça karmaşa olmasına rağmen, ilahi olanla ve görünmeyenle bağlantıya geçebilmek için bir köprü görevi görmektedir. Bireyin deneyimlediği yanılsamalar, acılar, yüzleşmek zorunda kaldığı korkular ve endişeler ile sınırlarını aşarak teslimiyet bilincine ulaşmasını sağlayan noktadır.

“Gözümüzün önündeki perdeyi kaldırabilen ve hakikate doğurabilen asli yerdir.”

SEVGİLER

HÜLYA ÖZCAN İLE ASTROLOJİ

 

 

Reklamlar

4 comments

    1. Sizin emeğinize ve gönlünüze sağlık, sizin güzel yorumlarınız olmasaydı ben, sesim kadife bir ses olduğunu hiç farketdemeyecektim o yüzden kocaman bir teşekkürü size borç bilirim ayrıca sizin de yakın takipçinizim bir kez daha teşekkür ederim.

      Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s