2018 BURÇ YORUMLARI

2017 yılını eğrisiyle doğrusuyla ardımızda bıraktık. 2018’e girdiğimiz bu günlerde, adeta yeni bir döneme başlamak üzereyiz. Gökyüzünde bir hayli değişiklikler ufukta gözlenmektedir. Jüpiter 10 Ekim itibarı Akrep burcuna geçti ve Kasım 2018’e kadar her birimize farklı farklı konularda bereketini dağıtmaya devam ediyor olacak. 20 Aralık itibarı Satürn kendi yönetiminde olduğu Oğlak burcunda transite başladı ve haritalarımızda Oğlak burcunun bulunduğu evlerde testlerden geçmek üzere hazırlıklarına başladı. Önemli diğer bir gökyüzü olayı, Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcunda başlatacağı 7 yıllık transittir. Uranüs her birimiz için yepyeni yedi yıllık bir yapılanma sürecidir. Bazılarımız evlenebilir, bazılarımız yeni bir iş kurabilir, bazılarımız şehir değiştirebilir, bazılarımız çocuk sahibi olabilir. Kısaca toparlarsak büyük bir değişime ilk adımlarımızı atmış bulunmaktayız. Kaderimizi yeniden yazmaya başladığımız bu günlerde hayatınızda her şeyin gönlünüzce olmasını ister ve Mutlu Yıllar dilerim. ❤

2018 yılının burcunuza etkisini öğrenmek için yükselen burcunuzla birlikte okumanız daha isabetli bir yorum almanızı sağlar.

Sevgiler Astrolog Hülya Özcan 2018 BURÇ YORUMLARI

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR

Screenshot_15Sevgili Koçlar, 2018 yılında Jüpiter sizi maddi konularda desteklemeye devam ediyor. Eşinizin finansal kaynaklarında genişleme ve iyileşme kayıt edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir para elinize ulaşabilir ve borçlarınızın üstesinden rahat gelebilirsiniz. Satürn 2,5 yıllık periyotta kariyer evinizden transit alacaktır. Başarıyı elde etmek için, toplum önündeki duruşunuzu keza yönetim becerilerinizi göstermek için her zamankinden daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs finans evinizde 7 yıllık bir transite başlıyor. Finansal konularda ani iniş ve çıkışlar beraberinde getirebilir. Son 7 yılda tüm yaşam koşullarınızı yeniden düzenleyen Uranüs, finans evinizde maddi manevi değerlerinizi oturmak üzere yeni bir yapılanma süreci başlatacak.

BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR

Screenshot_11Sevgili Boğalar, 2018 yılı sizin için büyük değişimler ve sürprizlerin yaşayacağını bir dönemi işaret eder. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs sizin burcunuzda 7 yıllık bir süreci başlatıyor. Tüm yaşam koşullarınızı gözden geçirebilir ve özgürleşme ihtiyacında olabilirsiniz. Kaderinizi yeniden yazmaya başlamak için radikal kararlar alabilirsiniz. Kendinizi çok daha aktif ve özgür ortaya koyacağınız bir zamana doğru ilerlemektesiniz. Jüpiter’in bereketli doğası hayatınıza yeni bir evlilik veya ortaklık getirebilir. Başlattığınız yeni dönemde yabancılarla tanışabilir, uzak yerlere taşınma kararı alabilirsiniz.  Kendinize yabancı olan konularla ilgilenebilir hatta kariyeriniz için eğitimlere katılabilirsin. Bu süreç içinde medya, yayıncılık veya varsa hukuksal konular önünüze gelebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Screenshot_20Sevgili İkizler, 2018 yılında elde ettiğiniz kazançlarınızın sorumluluğunu almanız gerektiren durumlar gelişebilir. Bu dönem gelirlerle giderler arasındaki dengeyi iyi oturtmanız gerekebilir. Kredi almak veya borç yapmak için pek uygun bir zaman değil. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs ruhsal ve içsel değişimler yaşatmak için, 7 yıllık bir transiti başlatıyor olacak. İçsel olarak ani farkındalıklar ve aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Eğer varsa kötü bir alışkanlığınız, bu zaman diliminde aniden bırakmaya karar verebilir ve şifa terapilerine katılabilirsiniz. Jüpiter’in bereketli doğası, iş yeteneklerinizi geliştirmek için iş koşullarınızı iyileştirebilir ve iş alanında kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Tedavi sürecindeyseniz, Jüpiter’in iyileştirici özelliğinden bu zaman diliminde faydalanabilirsiniz.

YENGEÇLER VE YÜKSELEN YENGEÇLER

Screenshot_13Sevgili Yengeçler, 2018 yılında, ortak, eş, ikili ilişkilerde sorumluluğunu yüklenmeniz gereken konular önünüze gelebilir. Bu zaman diliminde, uzlaşmakta zorlanabilir ve isteklerinizde engellenmiş hissine kapılabilirsiniz. İlişkilerde güven sorunu önemli noktalara vurgu yapabilir. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs, sosyal çevrenizi yapılandırmak için 7 yıllık bir süreç başlatıyor. Bu zaman çerçevesinde yeni ahbaplıklar kurabilir, organizasyonlara katılabilir ve umutlarınızı paylaşabileceğiniz yeni insanlarla karşılaşabilirsiniz. Jüpiter’in bereketli doğası hayatınıza yeni bir aşk, ilişkiniz varsa bir evlilik, evliyseniz bir çocuk getirebilir. Hobilerinizi ve yeteneklerinizi kazanca çevirmek için Jüpiter desteklerini sürdürüyor olacak.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Screenshot_10Sevgili Aslanlar, 2018 yılında günlük işler, zorunlu görevler, çalışarak kazanılan beceriler, evcil hayvanları, angarya işler, stresler, sağlık konuları gündeminizi oluşturabilir. Günlük yaşam şeklinizi düzenlemek için disipline olmanızı gerektirecek konular karşınıza gelebilir. Bu zaman diliminde sağlığınıza biraz daha fazla özen göstermelisiniz.15 Mayıs’tan itibaren Uranüs, kariyer ve kader evinizi yapılandırmak için 7 yıllık bir süreç başlatıyor. Mesleğinizin ezberini bozacak yeni hedefler belirleyebilir, beklenmedik sürprizler gelişebilir ve radikal kararlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Jüpiter’in bereketi aile kaynaklarında, miras, arsa, emlak gibi konularda şans ve fırsatlar önünüze çıkartabilir. Yeni bir emlak veya arsa alabilir, evin içini dekore edebilir ya da başka bir yere taşınma kararı alabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Screenshot_14Sevgili Başaklar, 2018 yılında, kardeşler ile iletişiminiz yoğunlaşabilir, çevre ilişkileriniz genişleyebilir ve günlük trafiğiniz artabilir. Kardeşlerle ilgili konularda önemli gelişmeler ve şanslar yakalayabilirsiniz. Hayat görüşleriniz genişleyebilir ve eski kalıplarınız dönüşmeye başlayabilir. Geleceğe yönelik düşüncelerde değişim ve dönüşümlerden geçebilirsiniz. Çocuklarla ilgili mesuliyetleriniz artabilir ve vaktinizin büyük kısmını buraya harcayabilirsiniz. 15 Mayıs’tan itibaren, 7 yıla yaymak şartıyla Uranüs size yolculuklar, yeni eğitimler, yeni kültürlerden insanlarla tanışma fırsatı yaratabilir, hayatınıza bambaşka bir bakış açısı getirecek yeni insanlarla karşılaşabilirsiniz. Daha öncesinde tanımadığınız ve bilmediğiniz bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz.

TERAZİLER VE YÜKSELEN TERAZİLER

Screenshot_18Sevgili Teraziler 2018 yılı sizin için önemli kararların verileceği bir yıldır. Geleceğinize önemli ve kalıcı temeller atacağınız bir zamana giriyorsunuz. Doğru temeller ve başlangıçlar almak için neyi istediğinize iyi karar vermelisiniz. Ailevi konular gündem oluşturabilir. Yeni bir aile kurma kararı, dolayısıyla yeni bir eve geçme kararı ve bunları yapabilmek için gereken sorumluğu alabilmeyi işaret eder. Ya da bunun tam tersi bir senaryo çizmek de mümkündür. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs ortaklaşa kaynaklar hanenize yepyeni bir düzen getiriyor. Başkalarından elde ettiğiniz kazançlarda ani iniş ve çıkışlar gündemleriniz oluşabilir. Jüpiter’in bereketi sizi finansal evinizde desteklemeye devam ediyor. Gelirinizi arttırmak için yeni ve farklı yatırım araçları keşfedebilirsiniz. Ticari konularda teklifler alabilir ve Ekonomik anlamda bağımsızlaşabilirsiniz. Ya da elinizdeki kaynaklar değer kazanabilir.

AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER

Screenshot_9Sevgili Akrepler 2018 yılına Jüpiter’in koruyucu zırhıyla birlikte giriyorsunuz. Tüm yaşam koşullarınızda, Jüpiter’den Kasım 2018’e kadar faydalanmaya devam edeceksiniz. Bu transit işlerinizde ve isteklerinizde avantajlar sağlar, Maddi ve manevi genişlik ve refah sunabilir. Satürn iletişim evinizde 2,5 yıllık bir yapılanma süreci başlatıyor. İletişimde yanlış anlaşılmalara, anlatmak istediklerinizi ifade ederken zorlanmayı işaret eder. Kardeşler ve yakın çevre ilişkilerinde sorumluluk almanız gereken durumlar önünüze gelebilir. 15 Mayıs’tan sonra Uranüs tam karşıt evinizden 7 yıllık bir transite başlayacak, bu 7 yıllık zaman diliminde, ortaklıklar, ikili ilişkiler, eş ile olan ilişki de sürprizli gelişmeler söz konusu olabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Screenshot_12Sevgili Yaylar 2018 yılında Jüpiter’in koruyucu etkisi, kendi hakkınızda daha fazla şey öğrenmenizi sağlamaya devam edecek. Kasım 2018 kadar kendinizde henüz keşfetmediğiniz yetenekleri açığa çıkartabilir. Şifa ve ruhsal gelişim için kapılarınız sonuna kadar açılıyor, yeni şifa teknikleri bulabilir ve ruhsal anlamda iyileşme kayıt edebilirsiniz. Satürn 2,5 yıllık periyotta, 2 evinizden transit alacaktır. Bu zaman diliminde, finansal konular, sahip olduklarınız, parasal kaynaklarınız, değer yargılarınız, maddi ve manevi konular gündeminizi oluşturabilir. Ayağınızı sağlam yere basan yatırımlar yapmaya ve hayali projelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs günlük yaşam şartlarınızı kökten değiştirmek üzere 7 yıllık bir transite başlıyor olacak. Bu 7 yıllık süreçte, hayatınızda sürprizli yeni gelişmeler, görevler ve rutinler oluşabilir.

OĞLAKLAR VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Screenshot_17Sevgili Oğlaklar, Jüpiter-Akrep transiti Kasım 2018’e kadar devam ediyor olacak. Bu süreç içinde, arkadaşlar, gruplar, sosyal yaşamınızın artacağı şanslı bir dönemdesiniz. Koyduğunuz hedefler doğrultusunda, kişilerden yardım ve şanslar görebilir hatta kazanımlar elde edebilirsiniz. Grup aktivitelerinde artış ve sosyal çevrede genişleme söz konusu olabilir. Yine sizin için önemli bir gökyüzü olayı, Satürn’ün 2,5 yıllık periyotta, 1 evinizden transit alacak olmasıdır. Bu evin ana teması yeni başlangıçları ifade eder. Hayatınızda eskiye ait geçerliliği kalmamış konuların yenisiyle şeklini değiştirmek için, yeni bir dönemin başlangıcında bulunmaktasınız. Kendinizle ilgili önemli kararlar alma aşamasına gelebilirsiniz. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs, çocuklar, hobiler, aşk ilişkileri, yetenekler alanında, sizi 7 yıllık bir yapılanma sürecinden geçirecektir. Sürpriz bir çocuk sahibi olabilir, ya da bir hobinizi kazanca çevirme fırsatınız doğabilir.

KOVALAR VE YÜKSELEN KOVALAR

Screenshot_16Sevgili Kovalar, Jüpiter-Akrep transiti Kasım 2018’e kadar devam ediyor olacak. Bu süreç içinde kariyerinizde, destekleyici şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Üstler, patronlar veya güçlü kişiler, tarafından gelecek kariyerinizle ilgili olumlu yönde gelişmeler kayıt edebilir, eylemlerinizi daha iyi ifade edebilir ve topluma gösterme şansı bulabilirsiniz. Sosyal statüde yükselebilir, mevki, itibar ve saygınlık kazanabilirsiniz. İşle ilgili sıkıntıları daha rahat aşabilir çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Satürn 2,5 yıllık periyotta, 12 evinizden transit alacaktır. Bu zaman diliminde, ruhsal konular, gizli düşmanlıklar, perde arkası oyunlar kontrol dışı ortaya çıkabilir. Satürn bu süreç içinde izole olma hissine, gizli korkulara ve anlamsız endişelere neden olabilir. Burası aynı zamanda arınma evidir. Satürn transitini, bırakmak istediğiniz kötü alışkanlığınızdan arınmak için kullanabilirsiniz. Ruhsal anlamda şifa almak içinde çok uygun bir transit. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs, bilinçaltınızı ve yaşam alanınızı kökten değiştirmek üzere, 7 yıllık bir döngüye başlıyor olacak.

BALIKLAR VE YÜKSELEN BALIKLAR

Screenshot_19Sevgili Balıklar, Jüpiter-Akrep transiti Kasım 2018’e kadar devam ediyor. Bu süreç içinde hayata bakışınızı genişletebilir ve felsefi konulara ilgi duyabilirsiniz. Eğitim, yayıncılık, dini ve ilahi konularda genişleyebilir, uzak seyahatler ya da uzak akrabalarla ilgili konularda olumlu gelişmeler kayıt edebilirsiniz. Satürn 2,5 yıllık periyotta, 11 evinizden transit alacaktır. Bu zaman diliminde, sosyal çevre, arkadaşlıklar, organizasyonlar, grup aktiviteleri, geleceğe umutlar ve bu eylemlerden elde edilen kazançlarla alakalı konular gündeminizi oluşturabilir. Ekipçe yapılan işler ve organizasyonlarda yüklenmeniz gereken sorumluluklar önünüze gelebilir. 15 Mayıs’tan itibaren Uranüs 7 yıllık bir transite başlıyor. Yakın çevrenize karşı veya kardeşlerle ilişkilerinizde, zihinsel kalıplarınız kökten değişebilir ve yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Reklamlar

Bazı ziyaretçileriniz duruma göre burada bir reklam görebilir

Reklamlar

15 comments

 1. Sevgili Hülya,
  Güneş Burcu , Yükselen Burç , Ay Burcu …. hangisi hangi durum için geçerli . Yazılarını keyifle okuyor ve takip ediyorum, fakat senin yorumlarını okurken burçlar üzerinde ki etkileri kısmına gelince hangi burcun yorum&açıklamasını okumalıyım şaşırıp kalıyorum.
  Güneş Burcum : BAŞAK
  Ay Burcum : AKREP
  Yükselenim : YAY
  🙂 😦
  Sevgiler

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s